0342 321 89 89

info@mtnbilisim.com

0342 325 4224

0541 719 56 99
Değirmiçem Mah Özgürlük Cad. No:40/b

Şahinbey / Gaziantep

www.mtnbilisim.com

Gereken her yerde ve her zaman Office elinizin altında

Gereken her yerde ve her zaman Office elinizin altında

Office 365'i kullanımda gösteren bir Windows tablet, dizüstü bilgisayar, iPad ve akıllı telefon.

Office'iniz hareket halinde, her yerde

İster ofisinizde ister hareket halinde çalışın, tanıdık, birinci sınıf üretkenlik araçlarına sahip olursunuz. Office uygulamaları, üstelik her zaman en son sürümleriyle PC/Mac bilgisayarınızdan ya da iOS, Android™ veya Windows cihazlarınızdan belgeleri oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır.
 
 
 
 

Profesyoneller için araçlar

Marka adınızın tanınması için işletme sınıfı e-posta adresinizi şirket adınızla markalayın ve kolayca oluşturulabilen özelleştirilmiş pazarlama malzemeleriyle işlerinizi pazarlayın. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağlara ve görüntülü konferansa kadar bir dizi iletişim aracından yararlanarak müşteriler ve iş arkadaşlarıyla daha iyi bağlantı kurun.
 
 
Akıllı telefonda bir Office 365 e-posta listesindeki bir iletiye dokunan el.
 
 
Belgeler üzerinde işbirliği yapmak için tablette ve akıllı telefonda Office 365 kullanan bir kadın.
 
 

Ekip çalışması için araçlar

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Artı olarak, dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, gereken zamanda şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle paylaşabilirsiniz.Ayrıca, çok taraflı HD video, içerik paylaşımı ve paylaşılan takvimlerle, ekibinizle her zaman eşitlenmiş durumunuzu koruyabilirsiniz.
 
 
 

Kolay kurulum ve yönetim

Adım adım yönergeler, kullanıcıları kolayca ayarlayabilir ve kısa sürede hizmetleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerinizi yönetmek için kullanımı kolay yönetim merkezine her yerden erişebilirsiniz. Office 365, sizin BT işlemlerinizle de ilgilenir böylece hizmetleriniz her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır ve güncel kalır.
 
Kulaklık takmış masaüstü bilgisayarda çalışan bir adam. Office 365, BT'yi basitleştirir.