0342 321 89 89

info@mtnbilisim.com

0342 325 4224

0541 719 56 99
Değirmiçem Mah Özgürlük Cad. No:40/b

Şahinbey / Gaziantep

www.mtnbilisim.com

Bulut ve şirket içi ortamlarda devrim niteliğinde performans ve bilgiye daha hızlı erişim

Bulut ve şirket içi ortamlarda devrim niteliğinde performans ve bilgiye daha hızlı erişim

Avantajlar

İş açısından önemli performans

İş açısından önemli performans

SQL Server 2014, 30 kata kadar işlem performansı sunan bellek içi yeni OLTP motoru sayesinde iş açısından kritik öneme sahip uygulamaları hızlandırır. Güncellenebilen yeni bellek içi columnstore, eski çözümlere kıyasla veri ambarlarında 100 kat daha hızlı sorgu oluşturabilir. SQL Server ayrıca, altı yıl arka arkaya en az güvenlik açığı bulunan kuruluş veritabanı olması ve sunduğu benzersiz güvenlik sayesinde ile gönül rahatlığı sağlar. (Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü Kapsamlı Güvenlik Açığı Veritabanı, 21 Ocak 2015)

Hibrit bulut platformu

Hibrit bulut platformu

SQL Server 2014, şirket içi ve bulutu kapsayan hibrit bir ortamda çalışmak üzere tasarlanmıştır. SQL Server ve Microsoft Azure'daki yeni araçlar, Microsoft Azure ile düzeltme eki uygulama ve yedekleme işlemleri ile felaketten kurtarma çözümlerini oluşturmayı daha kolay hale getirir. Bu araçlar, şirket içi SQL Server veritabanlarının buluta taşınması için kolay bir yol sunarak müşterilerin mevcut becerilerini kullanmasına ve Microsoft'un küresel veri merkezlerinin sunduğu avantajlardan yararlanmasına olanak sağlıyor.

Her tür veride öngörülere daha hızlı erişim

Her tür veride öngörülere daha hızlı erişim

Dahili ve harici veriler için erişme, çözümleme, temizleme ve şekillendirme hızını artıran bütün bir BI platformundan yararlanarak daha hızlı öngörü edinin. SQL Server 2014 ve Microsoft Power BI sayesinde kuruluşunuzdaki tüm kullanıcıların daha iyi kararları daha hızlı şekilde vermek için ihtiyaç duydukları verilere erişmesini sağlamak çok kolaydır.