GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamerası Kurulum ve Destek Hizmetleri

GuvenlikFirmamız Güvenlik Sistemlerinin satış, montaj, bakım ve onarımını titizlikle yapmaktadır.

Güvenlik sektöründe, uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Portföyümüz küçük, orta, büyük ölçekli iş yerleri, sanayi kuruluşları ve avm’ler.

DVR Sistem Kamera kayıt yönetim ve kontrol.

Mekanlarınızda bilgisayar, kamera server kurmadan kameralarınızı kayıt altında tutup, güvenlik monitöründe izleyip gerektiğinde geçmiş bir zamanda yapılan kaydı izleyip internet üzerinden izleme yapacağınız kamera kontrol sistemidir. Sistemde tüm kameraların DVR kayıt cihazına bağlanıp seçici vasıtasıyla güvenlik monitörünüzden izleyebilirsiniz.

Sisteme bağlayacağınız kontrol joystickleri vasıtasıyla kameralarınızı hareket ettirip Zoom yapabilirsiniz. DVR Kayıt sistemi görüntüleri hard diskine kayıt yaptığı için istediğiniz büyüklükte hard disk takarak kayıtlarınızı daha uzun süreler saklayabilirsiniz. Dilediğiniz DVR Kayıt sistemindeki görüntü kayıtlarını CD/DVD gibi dış ortamlara kaydedip arşivleyebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Kamera Kayıt yönetim ve kontrol.

Mekanlarınızda kurmuş olduğunuz bilgisayarlı kamera kayıt izleme sistem, DBR kamera kayıt izleme sistemi ve IP kameralarla mekanınızı internete eritiğiniz her yerden izleyin.

Sistemin ihtiyaca göre seçenekleri şunlardır:

1-) Mevcut bilgisayarlarınıza kurulmuş veya kurmayı düşündüğünüz sisteme internet üzerinden erişim izleme ve kayıt.

2-) Mevcut kurulmuş veya kurmayı düşündüğünüz DVR sistemine internet üzerinden erişim, izleme ve kayıt.

3-) Küçük mekanlarda 1-3 adet internet IP kameralara erişim, izleme ve kayıt.

Siz yokken evinizde veya işyerinizde neler oluyor, çocuğunuzun bakıcısı siz yokken çocuğunuza nasıl davranıyor anında izleyin..

Dünyanın her yerinden 24 saat kameralarınızı izleyin kontrol edin ve kayıt yapın. İnternet üzerinden Kamera Güvenlik Sistemi seçenekleri

Bilgisayar Üzerinden İnternet Kamera İzleme.

Sistemin Genel özelliği izlenecek mekana yerleştirilmiş kameralar bir bilgisayara kamera kartı takılarak görüntü kayıt ve izleme sağlanır. Bu bilgisayarlar üzerinden ADSL modem (Sabit IP) vasıtasıyla internetten erişilerek gözlem kayıt veya kontrol yapılır.

İzlenecek mekana yerleştirilecek kameralar Kablosuz (Wireless) veya gizli kamera olabilir.

İzlenecek mekana yerleştirilen kameralarda kontrol özelliği varsa bulunduğunuz noktadan kameraları çevirip yakınlaştırabilirsiniz.

DVR Üzerinden İnternet Kamera İzleme.

Mevcut veya kurulacak olan DVR Kayıt cihazınıza internet web server cihazı bağlanarak yine ADSL modem (Sabit IP) vasıtasıyla internetten erişilerek kayıt, gözlem ve kontrol yapılır.

İzlenecek mekana yerleştirilecek kameralar kablosuz (Wireless) veya gizli kamera olabilir.

IP Kamera ile İnternet Üzerinden Kamera İzleme.

ADSL İnternet hattınıza sabit IP olarak mevcut ADSL modeminizin network portlarına izlenecek mekana yerleştirilecek olan kameralar bağlanarak internet üzerinden erişim izleme ve kayıt yapılır.

Diğer Hizmetlerimiz