YEDEKLEME ÜNÜTESİ KURULUMLARI

YEDEKLEME ÜNÜTESİ KURULUMLARI

Dünyanın önde gelen lider markalarının,  Sunucu (Server) Depolama Ürünleri, ve Teyp Kütüphanesi çözümlerini üreticiler ve toptancıları ile işbirliği yaparak müşterilerine en uygun maliyet ile sunmaktayız.   ( IBM, HP, Dell, Fujitsu, Cisco, Sun vb.)

Ayrıca bu ürünlerin, Kurumsal Çözüm ortaklığı çerçevesinde, müşterilerimizin ihtiyacına en uygun olan ürünlerin temini, yapılandırılması ve bakım onarımları uzman teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Verilerin güvenli bir ortamda depolanması, saklanması ve ortak alanlarda kullanılmasına yönelik lider üreticilerin (Synology, Asustor, Qnap, Lonovo,  EMC, NetApp, Eternus, Sun, IBM, HP  v.b ) ürünlerinin temin edilerek müşretilerimizde kullanıma sunmaktayız.

Ürünlerin temini, montajı, devreye alınması, işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırma hizmetleri sertifikalı uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Sistem odası projelendirme, Rack Kabinet çözümleri, kurulum, iklimlendirme, güvenlik çözümleri de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz