TİCARİ PROGRAMLAR

TİCARİ PROGRAMLAR

                     

      Genel olarak orta büyüklükteki firmaları hedef alan, parametrik yapısıyla geniş sektörlere çözüm sunan, finansal analizler ve uyarı sistemleri ile tam entegre modüler bir yapıya sahip olan Pegaline ile şirketiniz emin ellerde…

Şirketinizde dil birliği sağlayabilirsiniz ve artık şirketinizde bilinmezlere yer vermeyeceksiniz. Kısa zamanda hazırlanan analiz ve raporlarla şirketinizin rotasını baştan görmeniz mümkün… Finansmanda çıkan problemlere son verebilmek ve rakamlarla aranızdaki düşmanlığı sona erdirmek artık çok kolay ve en önemlisi de sahip olduğunuz güç ile rekabet şansınız çok fazla…

Teknik Özellikler

Tek bir sunucusu üzerinde birbirinden bağımsız olarak oluşturulmuş ve kullanılabilen bir çok veri tabanını yönetmeye ve her bir veritabanına bağlı pek çok kullanıcıya bağımsız olarak hizmet verebilecek bir yapıya sahiptir.

Veri tabanı yapısında (Atomicity, Consistency, Isolation and Durability)

Atomluluk, Tutarlılık, Tecrit ve Dayanıklılık/ Sağlamlık

MGA (Multi Generation Architecture)

Çoklu Nesil Mimarisi sayesinde fiziksel olarak oluşturulmuş kayıtların version bağımsız olarak hangi versiyonda oluşturulduklarına bakılmaksızın erişebilme Okuma ve Yazma yetkisine sahip bir yapısı vardır. Bu yapı da OLTP ve OLAP gibi işlemler için çok ihtiyaç duyulan bir yapı ve özelliktir.

Depolanmış İşlemler ile tamamıyla sunucu tarafında işlemlerin halledilebileceği ve veritabanının içinde barındırılan, veritabanına ve kayıtlara tamamen hakim bir şekilde PSQL (Procedural SQL) sayesinde istenilen pek çok şeyin çok hızlı bir şekilde yapılmasına olanak tanıyan bir yapıya sahiptir. Yine bu sayede işlemleri ve kontrolleri rahatlatan kayıt bazında hareketlerin takip ve düzenlemesinin yapılabildiği bir özelliğe sahiptir. Ayrıca Depolanmış İşlemler hem sunucu tarafında hem de kullanıcı tarafında tıpkı bir View veya Virtual Table (Sanal Tablo) gibi kullanılabilmektedir. Bu sayede raporlama ve uzun süren, tekrar eden işlemlerin hızlı ve kolayca halledilebilmesini sağlar.

Online Backup (Anında Yedekleme)

Kullanıcıların çalıştığı herhangi bir anda dahi yedek alınabilmesini sağlayan bir özelliğe sahiptir. Bu sayede veritabanını durdurmadan istenildiği anda yedek alınabilmektedir.

Declarative Cascading Referential Integrity

Tablolar arasından n-seviyeli ata-çocuk ilişkilerini kurmaya ve bu ilişkilerdeki veri güvenilirliğini tam olarak sağlayabilme özelliğine sahiptir ve bu ilişkilerin sağlıklılığını garanti altına alır.

Diğer Hizmetlerimiz